MÖBLER / Bord / Bord 6798011
*
nr 679 8011
Bord
Med tidningshylla, längd: 29, djup: 23, höjd: 59
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:43:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 21:29:47
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:48
-
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
7242 Bordslampa
Fd fotogen. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:46
-
7241 Bordslampa
Fd Fotogen. Höjd: 58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:06
-
7240 Bordslampa
mässing. Höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:25
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8011
Bord
Med tidningshylla, längd: 29, djup: 23, höjd: 59
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 21:29:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:48 -
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40 -
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
7242 Bordslampa
Fd fotogen. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:46 -
7241 Bordslampa
Fd Fotogen. Höjd: 58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:06 -
7240 Bordslampa
mässing. Höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:25